Počas nútenej pauzy v tejto sezóne sme sa rozhodli Vám priblížiť našich partnerov súťaži RAHL, bez ktorých by naše súťaže neboli tie najlepšie a najatraktívnejšie v hlavnom meste. Práve naši partneri sú jednou z podstatných faktorov, prečo liga napreduje a môže hráčov odmeňovať za ich skvele výkony či aktivitu.

Jedným z najväčších a najstarších partnerov súťaže je populárny bar Wild Thing karaoke, ktorý nájdete v starom meste hlavného mesta na ulici Zelená 255! Ak holdujete šialenej zábave a nebojíte sa chytiť mikrofón do ruky a spievať ako rocková hviezda, tak tento bar je pre Vás ako vyšitý! Viac o tom podniku a spolupráci s RAHL nám prezradil jeden z majiteľov Miroslav Merschitz, ktorého v našej lige nie je potrebné predstavovať. Miro, respektíve Meršo, totiž patri každú sezónu k lídrom celej súťaže a v posledných dvoch sezónach sa mu podarilo s jeho tímom Wild Thing vybojovať dva majstrovské tituly!

1, Meršo ty si jeden z majiteľov známeho baru na Zelenej ulici v centre starého mesta s názvom Wild Thing Karaoke bar. Vedel by si nám v krátkosti predstaviť tento karaoke bar a čo všetko tam môže človek nájsť ak sa chce ísť večer zabaviť do mesta s priateľmi?

Meršo: „Náš bar ťahá už 7. rok svojej existencie a je v centre bratislavského Starého mesta dobre známy ako bar, kde je zábava v plnom prúde či je pondelok, alebo piatok. Povýšili sme tradičnú karaoke zábavu na úplne iný level a každý kto u nás nejaký večer už strávil vie, že bar absolútne nekopíruje to, čo si väčšina predstaví pod slovom karaoke. My sme karaoke bar 21. storočia, my sme Wild thing, zábava ktorá nemá obdobu. K tomu výborné drinky, bláznivý personál a spievajúci celý bar je presne to, čo ťa naplní eufóriou, zhodí zábrany a zrazu je 4:00 ráno. Je to jedna veľká jazda a je jedno či máš v ruke mikrofón alebo nie, proste si rocková hviezda.“

2, Aktuálne celá spoločnosť bojuje s ochorením COVID-19 a opatrenia proti šíreniu tohto vírusu sa dotkli aj reštaurácií a barov. Ako sa darí karaoke baru a ako ťažko ho aktuálna situácia zasiahla?

Meršo: „No samozrejme, situácia je na figu. Náš bar bol založený na nekončiacej zábave a odviazanosti ľudí, a to je v tejto dobe passé. Navyše aj ten krátky čas medzi 1. a 2. vlnou koronavírusu na Slovensku sme značne trpeli, pretože značnú časť našich zákazníkov tvoria aj turisti a turizmus sa zastavil úplne. Každopádne Wild Thing nekončí, túto zlú dobu prečkáme a potom znova roztočíme zábavu, ktorá nemá obdobu. Preto prosíme všetkých aby dodržiavali zodpovedne všetky opatrenia, aby sme tento vírus čo najskôr porazili a znova stretli pri poháriku. Zostaňte zdraví a zodpovední!“

3, Wild Thing karaoke bar spolupracuje s Ružinovskou amatérskou hokejovou ligou už dlhé roky a bar sa stal akýmsi styčným barom pre viacerých hráčov našej súťaže. Pamätáš si ako k tejto spolupráci došlo a v čom spočíva táto spolupráca?

Meršo: „K tejto spolupráci prišlo asi pred piatimi rokmi, a to vstupom Wild Thing Karaoke ako mužstva do RAHL. Stali sme sa partnerom rubriky HRÁČ KOLA a HRÁČ MESIACA pre všetky súťaže RAHL (RAHL, RAHL 2 aj RAHL 3) a zároveň každoročne organizujeme DRAFT pre ALLSTAR GAME a aj vyhodnotenie najlepších hráčov RAHL AWARDS. Tieto dve akcie sú sprevádzané bohatým cateringom a sú to tradične výborné podujatia, kde sa stretneme, zajeme, vypijeme spolu väčšina hráčov z ligy bez ohľadu na klubovú príslušnosť, čo je super. Ak náhodou je tu niekto, kto na týchto akciách ešte nebol, treba to rýchlo napraviť a urobiť si kamarátov aj medzi súpermi, pozvaní sú všetci.“

4, Ako spomínaš aj RAHL má už vo Wild Thing viacero oficiálnych akcií za sebou a množstvo tímov, či hráčov tento podnik často navštevuje. Ak by si vedel prezradiť, tak ktorí hráči, respektíve tímy našej súťaže RAHL sa tam objavujú najčastejšie?

Meršo: „Je to pravda a veľmi sa tešíme, že náš bar sa stal akousi klubovňou RAHL. Takmer každý večer tam môžete stretnúť niekoho z ligy. Ale keby mám povedať 3 hviezdy, ktoré žiaria svojou účasťou na bare najčastejšie boli by to asi: raketa Dávid Dišky Diškanec z Wild Hogs, domáci Peter Pekár z Wild Thing Karaoke a duo Matúš Kocún + Maťo Baranec z HK Petržalka.“

5, Okrem podnikateľa a hrajúceho manažéra hokejového tímu Wild Thing karaoke si už pár rokov aj v plnom otcovskom nasadení, keďže doma máš dvoch synátorov. Ako zvládaš popri tom všetkom aj otcovské povinnosti? Budú dvaja synátori hokejisti po tatovi?

Meršo: „Snažím sa a teším sa. Chlapci sú ešte malinkí, toho staršieho zatiaľ len učím korčuľovať, takže ťažko povedať či ich hokej bude baviť. Určite ich dáme aj na veľa iných športov, a keď budú starší, nech si sami vyberú čo ich bude najviac baviť.“

Veríme, že sa situácia vráti do normálu čim skôr a my budeme môcť nabehnúť do normálneho režimu, odohrať súťažne zápasy a potom ich večer rozoberali so spoluhráčmi vo Wild Thing karaoke bare. My by sme sa chceli celému podniku poďakovať, že to s našou súťažou ťahá už 5 rokov a veríme, že minimálne aj ďalších 5 rokov ťahať bude.