Počas nútenej pauzy v tejto sezóne sme sa rozhodli priblížiť vám našich partnerov súťaži RAHL, bez ktorých by naše súťaže neboli tie najlepšie a najatraktívnejšie v hlavnom meste. Práve naši partneri sú jednou z podstatných faktorov, prečo liga napreduje a môže hráčov odmeňovať za ich skvele výkony či aktivitu.

Po predstavení partnera Wild Thing karaoke baru by sme vám radi predstavili ďalšieho partnera Open Ice Hit. Aj v tejto spolupráci ma prsty jeden z našich hráčov, ktorým je šikovný útočník a jeden z najlepších amatérov v našej súťaži Jakub Klinec z tímov Black Jokers (RAHL) a Sparatns (RAH2). Práve s Kubom sme sa porozprávali a poprosili ho, aby nás bližšie zoznámil s hokejom inšpirovanou značkou Open Ice Hit!

1, Kubo ty si jeden zo zakladateľov pomerne novej značky Open Ice Hit. Vedel by si nám o tejto značke prezradiť viac? Čo všetko značka OIH ponúka svetu?

Kubo: Open Ice Hit je streetwearový brand, v ktorom prinášame kvalitné oblečenie s hokejovým motívom. V rámci brandu sa snažíme našimi designmi zachytiť našu lásku k old school tvrdej stránke hokeja. Taktiež sa popri značke venujeme aj rôznym zákazkovým objednávkam, kde ponúkame možnosť pre kluby, firmy alebo aj jednotlivcov si zabezpečiť merch podľa svojich predstav a v top kvalite.“

2, Aktuálne celá spoločnosť bojuje s ochorením COVID-19 a opatrenia proti šíreniu tohto vírusu sa dotkli takmer každého jedného odvetvia hospodárstva. Ako sa darí značke OIH prejsť týmto ťažkým obdobím?

Jakub: „COVID-19 zasiahol každé odvetvie a tak isto aj nás v OIH. Na brande pracujeme popri našej normálnej práci, ktorá nás živí a je veľmi zložité to miestami časovo celé skĺbiť. Brand je pre nás skôr zábava a sebarealizácia niečoho, k čomu máme vzťah, či už hokej alebo designovanie. Napriek tomu máme pripravené nové veci, ktoré dáme v blízkej budúcnosti do predaja. Veríme, že sa svet čoskoro vráti do normálu a nebudeme ničím limitovaný.“

3, Open Ice Hit Ružinovskou amatérskou hokejovou ligou začal spolupracovať hneď po jej založení. V čom spočíva presne táto spolupráca?

Jakub: RAHL je najpopulárnejšia, najväčšia a najkvalitnejšia liga v rámci amatérskeho hokeja. Veľmi radi podporíme takéto projekty, ktoré majú budúcnosť a prinášajú amatérskym hráčom radosť z hokeja. Našim brandom sa snažíme osloviť práve partičkárov, preto je spolupráca s RAHL jednou z foriem propagácie brandu. Každý mesiac odmeňujeme hráča mesiaca a minulý rok ste mali šancu ochutnať špeciálnu edíciu nášho piva Off The Pipe!“

4, Ako spomínaš, v minulej sezóne prišiel Open Ice Hit aj so špeciálnou edíciou výborného remeselného piva “Off the pipe“ a každý jeden tím dostal do šatne počas sezóny jedno veľké balenie. Netreba pripomínať, že všetkým tímom pivko nesmierne chutilo a dožadovali sa ďalších balení. Prerazí Open Ice Hit v budúcnosti aj v pivnom odvetví?

Jakub: „Pivko je taktiež neodmysliteľná súčasť nášho života. Najlepšie chutí dobre vychladené po vyhratom zápase. Pri našej špeciálnej edícií sa jednalo skôr o propagáciu brandu, ale tak uvidíme kam nás zaveje budúcnosť. Každopádne sme museli každú vzorku našich pív riadne otestovať, či nie je otrávene alebo pokazené a odzrkadlilo sa to na váhe, preto túto sezónu s OIH pivkom pauzujeme.“

5, Kubo ty patríš dlhodobo k najlepším amatérskym hokejistom v našej súťaži. Pred novou sezónou v RAHL si zmenil dres a v novom ročníku hájiš farby tímu Black Jokers, kde si prišiel spoločne aj so svojim bratom. Čo ťa viedlo konečne prikývnuť na prestup z Mad Vipers a ako si zatiaľ pochvaľuješ pôsobenie v novom tíme?

Jakub: „S tímom Black Jokers sme už dlhšie chodili na partičky a po veľmi dlhej úvahe sme sa s brachom rozhodli prestúpiť. Chalani v Jokers sú tiež super partia a po hokejovej stránke je každý hráč na top úrovni. Chceli sme prejsť do mužstva, ktoré má veľkú šancu na titul a tešiť sa z výhry každú sobotu, a to sa zatiaľ darí. Túto sezónu všetko klape ako švajčiarske hodinky a verím, že v playoff to tiež dotiahneme do úspešného konca.“

My by sme sa chceli chalanom z Open Ice Hit poďakovať, že si v rámci spolupráce vybrali práve našu RAHL a veríme, že spoločnú spoluprácu potiahneme ešte dlhšie. Chalanom prajeme veľa úspechov a držíme tejto mladej a jedinečnej značke Open Ice Hit prsty v ich kreatívnej činnosti. Chalanov z Open Ice Hit môžete sledovať aj na Facebooku Open Ice Hit!