Už o necelý mesiac bude mať RAHL3 za sebou svoju premiéru. Prvé kolo základnej časti novej sezóny 2020/21 sa odohrá počas víkendu 19.-20.9.2020. Vedenie súťaže hľadá ešte posledný tím!

RAHL3 hlási aktuálne päticu prihlásených tímov!

Organizátori súťaže RAHL3 plánovali do premiérovej sezóny zapojiť 6 tímov. Aktuálne je nahlásených 5 tímov a jedno miesto je ešte voľné. Prihlásenú päticu tvoria tímy Admirals, BEERS, AHC Bratislava Knights, TJ Družstevník Petržalka a Lachki stred.

Zloženie tímov RAHL3 pre sezónu 2020/21:

Admirals
BEERS
AHC Bratislava Kights
TJ Družstevník Petržalka
Lachki stred

Hľadá sa posledný tím!

Keďže organizátori plánovali zapojiť do sezóny šesť tímov, tak jedno miesto je ešte stále voľné. Vedenie súťaže bolo v kontakte s viacerými tímami: „Bližšie rozhovory prebiehali s viacerými potencionálnymi tímami, no tie sa napokon necítili na to, žeby zvládli odohrať celú sezónu. Každopádne ich určite v budúcej sezóne radi v našej lige privítame. Voľné je tak posledné miesto, no aj keď by sa náhodou nik nenašiel, máme pre tímy pripravený aj model s 5 tímami.“ prezradil jeden s organizátorov Andrej Vymyslický. Andrejove slová doplnil jeho kolega Matúš Kocún: „Šesť tímov v premiérovej sezóne by bol určite najideálnejší model. Ten sme aj prezentovali všetkým manažérom na predchádzajúcich stretnutiach. No sme pripravení aj na model s 5 tímami a na túto situáciu sú pripravené aj prihlásené mužstvá. Samozrejme stále je tu možnosť, že sa nejaký tím ešte nájde. Robíme pre to maximum. Všetky potrebné informácie dostanú manažéri na blížiacom sa poslednom stretnutí manažérov, ktoré máme naplánované na utorok 25.8.2020.“

V prípade, ak má nejaký tím záujem prihlásiť sa do hokejovej súťaže RAHL3, ktorá slúži výhradne len pre hokejistov amatérov, tak nech kontaktuje organizátorov na partickahokejafb@gmail.com , alebo telefonicky na 0911 172 481.

Organizátorov teda čaká ešte posledné stretnutie s manažérmi tímov pred sezónou, ktoré je naplánované na utorok 25.8.2020.