RAHL Partička hokeja Novinky
  1. Na semifinálové zápasy sme sa pozreli spoločne s Maťom Pánikom z Lachkeho stredu!
  2. Po 180 dňoch je tu reštart sezóny a konečné aj play-off, ktoré tipujeme spoločne s Martinom Rázusom z TJ Družstevník Petržalka!
  3. RAHL3 hľadá posledný tím novej sezóny!
  4. RAHL2 do novej sezóny s plným počtom tímov!
  5. RAHL Partička hokeja do novej sezóny s novým názvom!

O lige

Ružinovská amatérska hokejová liga Partička hokeja (RAHL Partička hokeja) bola založená v roku 2018. Ide o športové podujatie, na ktorom sa zúčastňuje viacero bratislavských amatérskych hokejových družstiev. Podmienkou je, aby v družstve hrali všetci hráči, ktorí spĺňajú status amatéra podľa platných pravidiel RAHL Partička hokeja. Zápasy medzi hokejovými družstvami sa hrávajú každú sobotu a nedeľu okrem sviatkov na zimnom štadióne v bratislavskom Ružinove.

Hokejová liga RAHL Partička hokeja má v sezóne 2019/20 9 účastníkov. Každý tím odohrá počas základnej časti počas základnej a nadstavbovej časti minimálne 20 zápasov

PRAVIDLÁ

Zápas sa začína hrať po uplynutí 3 minút od začiatku prenájmu ľadovej plochy. Hrací čas je 2×20 minút čistého času. Prvých 20 minút začína hrať tím na polovici ihriska, kde má súper striedačku. Po prvých 20 minútach si súperi vymenia strany a majú vlastnú bránu na polovici ihriska, kde majú aj svoju striedačku. Prestávka medzi polčasmi je 2 minúty bez úpravy ľadovej plochy. Hrá sa podľa pravidiel SZĽH.