RAHL Partička hokeja Novinky
  1. Na semifinálové zápasy sme sa pozreli spoločne s Maťom Pánikom z Lachkeho stredu!
  2. Po 180 dňoch je tu reštart sezóny a konečné aj play-off, ktoré tipujeme spoločne s Martinom Rázusom z TJ Družstevník Petržalka!
  3. RAHL3 hľadá posledný tím novej sezóny!
  4. RAHL2 do novej sezóny s plným počtom tímov!
  5. RAHL Partička hokeja do novej sezóny s novým názvom!

BRANKÁRI

BRANKARI STATISTIKA

MiestoHráčTímGPPIMTOIGAAAGAMPG
1Jirko ŠajarNTL20800.500140.00
2Štefan FajnorHK Petržalka10394.000339.00
3Filip LukáčSpartans501780.400335.60
4Matej MendlHK Petržalka10403.000340.00
5Igor OlexaHC Senec602400.830540.00
6Matej BerenčíkLachki stred10405.000540.00
7Jaroslav KatosHC Senec301201.670540.00
8Jakub ZemanWild Hogs30802.330626.67
9Lukáš ĎuržaWild Hogs301192.330739.67
10Miloš BraxatorisHK Petržalka401601.750740.00
11Miroslav BelákWild Hogs401602.000840.00
12Adam JačekLachki stred541602.000932.00
13Marek LobíkTJ Družstevník Petržalka104010.0001040.00
14Vladislav KalisAdmirals301203.6711140.00
15Michal KucharWild Hogs702581.8601336.86
16Jozef KostelanskýAHC Bratislava Knights40806.7501320.00
17Matej JedinýHK Petržalka802393.6301529.88
18Jozef KudelaNTL903601.8901740.00
19Andrej RomanAHC Bratislava Knights401605.0002040.00
20Marek KorduliakHC Senec1044002.0002040.00
21Adrián ChovanecAdmirals301207.3302240.00
22Michal BartaWild Hogs1003582.8002535.80
23Filip BulíkNTL803193.5002739.88
24David WurczellLachki stred1405602.5713640.00
25Denis ChovanecTJ Družstevník Petržalka602406.1703740.00
26Patrik TriskalAHC Bratislava Knights502007.6003840.00
27Milan ViznerFlying seals803006.2504437.50
28Adam StaroveckýAHC Bratislava Knights602407.5004540.00
29Tomáš KacírekTJ Družstevník Petržalka1104407.0007740.00