RAHL Partička hokeja Novinky
  1. Na semifinálové zápasy sme sa pozreli spoločne s Maťom Pánikom z Lachkeho stredu!
  2. Po 180 dňoch je tu reštart sezóny a konečné aj play-off, ktoré tipujeme spoločne s Martinom Rázusom z TJ Družstevník Petržalka!
  3. RAHL3 hľadá posledný tím novej sezóny!
  4. RAHL2 do novej sezóny s plným počtom tímov!
  5. RAHL Partička hokeja do novej sezóny s novým názvom!

Aréna

V priestoroch Zimného štadióna Vladimíra Dzurillu sú vytvorené veľmi dobré podmienky pre činnosť hokejových družstiev žien a mužov všetkých vekových kategórií, výkonnostných kategórií od amatérov až po profesionálov, pre ženy a mužov krasokorčuliarov, pre záujemcov o nie veľmi známy šport u nás – curling.

Po otvorení novej ružinovskej arény (tréningovej haly) obhospodaruje RŠK, p. o. dve ľadové plochy, ktoré naplno využívajú nie len hokejisti a krasokorčuliari, ale aj verejnosť, pre ktorú sú pravidelne pripravované hodiny bezplatného verejného korčuľovania.

V priestoroch Zimného štadióna Vladimíra Dzurillu RŠK, p. o. dlhodobo organizuje aj kurzy základného korčuľovania pre deti materských škôl MČ Bratislava – Ružinov. Okrem toho, v rámci spolupráce, poskytuje priestor aj iným organizátorom podobných kurzov pre ďalšie mestské časti Bratislavy.

RŠK, p. o. sa snaží postupne zimný štadión upravovať, rekonštruovať tak, aby vytváral stále lepšie podmienky pre záujemcov o jeho aktívne využitie. Po skončení uplynulej sezóny na konci mája sa pripravuje výmena staručkých mantinelov za nové, moderné, spĺňajúce predpisy SZĽH a IIHF pre usporadúvanie aj medzinárodných hokejových akcií. Na tento účel sme získali aj finančnú dotáciu zo SZĽH.